Toni Pepperoni Poznań Głogowska

Top 3 news

185 środa, Październik 4th, 2017

Czarter Chorwacja

Czarter Chorwacja
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

Na żagle do Chorwacji

Jesień to piękna pora roku, pełna ciepłych barw, daleka od monotonii letnich upałów czy bieli zimy. I chociaż większości z nas często kojarzy się z deszczem i zimnem, warto zatrzymać się na chwilę, rozejrzeć dookoła i spróbować dostrzec jej urok i magię. Jesień dla wielu jest czasem, by się uspokoić i wyciszyć. Ale jest to również doskonały czas inspiracji dla artystów oraz miłośników żeglowania.
Zwłaszcza ci ostatni znajdą o tej porze roku doskonałe warunki do odpoczynku na łonie natury nie tylko w naszym kraju. Urlop bowiem pod żaglami, na przykład w Chorwacji, to niezapomniane przeżycie dla każdego. Zwłaszcza, że czarter jachtów w tym kraju tysiąca wysp i pięknej poszarpanej linii brzegowej, odbywa się przez cały rok. Wprawdzie, tak jak wszędzie, szczytem sezonu są miesiące wakacyjne, ale jeżeli ktoś woli spędzać urlop w mniej zatłoczonych miejscach i zapłacić mniej za łódź, powinien wybrać się tam na żagle jesienią.
Wynajęcie jachtu jest bardzo proste, a co najważniejsze nie musi się mieć do tego uprawnień. Wystarczy zatrudnić „skipera”, który będzie jego kapitanem, a jednocześnie przewodnikiem po wybranym rejonie.
Warto zajrzeć na strony internetowe, gdzie pod hasłem „Czarter Chorwacja” znajdziemy wiele ofert w tym zakresie. Chorwackie przedsiębiorstwa czarteru i pośrednictwa jachtami proponują bogatą ofertę jachtów do wynajęcia, począwszy od niewielkich łodzi żaglowych lub motorowych bez załogi, poprzez motorówki, żaglówki, katamarany aż po luksusowe żaglówki i megajachty.
Jak widać, to prawdziwy raj dla miłośników żeglowania.

Inne wpisy o turystyce i podróżach:

About 

Related Articles