Toni Pepperoni Poznań Głogowska

Top 3 news

323 niedziela, Wrzesień 25th, 2016

Austria zimą

Austria zimą
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

urlop (10)Austria jest przepięknym krajem położonym w Alpach, który całe swoje uroki odsłania właśnie zimną. Podczas tej pory roku do Austrii przyjeżdżają całe rzesze miłośników białego szaleństwa i sportów zimowych. Należy jednak zauważyć, że Austria zimą przyciąga też do siebie innych turystów, którzy podczas swoich podróży zwracają uwagę głównie na walory krajobrazowe danego państwa.
Austria zimą jest wyjątkowo przepiękna. Gdzie tylko spojrzymy, naszym oczom ukazują się wysokie, ośnieżone szczyty Alp, które stanowią naprawdę niesamowity widok. Nawet zimą, warto jest pójść na wycieczkę w góry. Oczywiście, jeśli nie jesteśmy zbyt doświadczeni w chodzeniu po górach powinniśmy wybierać najłatwiejsze szlaki turystyczne, tak żeby nie ryzykować uszczerbkiem na zdrowiu. Musimy pamiętać, że góry zimą mimo swojego piękna, kryją w sobie wiele niebezpieczeństw.
Alpy Austriackie są pełne wyjątkowych budowli i starych, nawet średniowiecznych zamków, które były niegdyś schronieniem austriackich książąt i możnych. Zamki te są niezwykle ciekawymi obiektami, które koniecznie trzeba zwiedzić. Bardzo często przy okazji takiego zwiedzania możemy zajść też do austriackich restauracji, gdzie możemy spróbować tradycyjnych austriackich potraw.

Inne wpisy o turystyce i podróżach:

About 

Related Articles